Shuttle Taxi

V.I.P. Taxi and Rent a Car

Луксузен превоз кој што не се споредува.
Достапен само на едно место.

PRIMUS SHUTTLE TAXI

PRIMUS, ви ги нуди на располагање комбињата од марка Мерцедес Вито, кои ги поседуваме во возниот парк. Организираме приватни екскурзии, шопинг тури, вински тури, како и прошетки низ Република Македонија.

Услуги

Доколку планирате бизнис патување или пак се спремате за фамилијарна прошетка, нашите комбиња се вистинскиот избор. Разгледајте ги нашите понуди и одберете ја онаа која највеќе ќе ви се допадне.

Доколку сакате да изнајмите возило на подолг временски период, јавете се на + (389) 70 216 765, пратете маил на info@primus.com.mk, или започнете разговор на нашата веб страна.

Вински Тури

PRIMUS организира посети на винариите и винските региони во Република Македонија. Дозволете си уживање на сите сетила, а организацијата препуштетени ја нам.

Викенд Тури

Ако немате многу слободно време и сакате да го искористите било кој викенд за се одморите или пак сакате да организирате викенд патување за вашите најблиски, PRIMUS rent a car може да ви помогне при организирањето на превозот и резервација на хотелско сместување на одредената дестинација.

Вработените во PRIMUS rent a car, се грижат за своите клиенти и ви ги нудат своите возила и шофери на ваше располагање 24 часа дневно.

Шопинг Тури

Ако сте сопственик на бутик, или сакате да организирате фамилијарно шопинг патување и сакате да го направите тоа по најповолни цени и по најбрза постапка тогаш сте на правилното место, PRIMUS rent a car ке го организира сето тоа за вас, превоз до саканата шопинг дестинација со наши возила и наши шофери.Ако сакате да го направите сето ова но не поседувате возило ние од PRIMUS rent a car можеме да ви изнајмиме едно од нашите.

За подетално инфо јавете се на + (389) 70 216 765, пратете маил на info@primus.com.mk, или започнете разговор на нашата веб страна.

Прошетка низ Р. Македонија

Ако немате многу слободно време и сакате да го искористите било кој викенд за се одморите или пак сакате да организирате викенд патување за вашите најблиски, PRIMUS rent a car може да ви помогне при организирањето на превозот и резервација на хотелско сместување на одредената дестинација.

Доколку сакате да дознаете нешто повеќе за Република Македонија, кликнете на линкот погледнете го .pdf документот кој го имаме подготвено за вас.

Инфо

Разгледајте ја нашата флота и изберете го правото комбе за вашата потреба, PRIMUS ви стои на располагање во секое време!

Со секое од нашите возила имате можност да изнајмите наш шофер. Цената на оваа услуга изнесува € 25, без храна и ноќевање за шоферот.

Доколку имате потреба од додатна опрема, ви нудиме на располагање седиште за бебе, носачи за скии и точаци, ГПС уреди, ланци за снег, итн.

За цените на користење на Shuttle Taxi услугата, јавете се на + (389) 70 216 765, пратете маил на info@primus.com.mk, или започнете разговор на нашата веб страна.

За користење на нашите услуги, вршиме наплата преку фактура, платежна картичка или во готово.